Volta eritellimusmööbel.

Projektist:

Volta elamukvartali nurgapealne esimese korruse korter pakkus imelist valgust ja suurepäraseid võimalusi sisekujunduse loomiseks, kuid uuele ehitisele tavapärased valged seinad ja põrandakate vajasid veidi isikupära.

Vintage meeleolu

Kolmeliikmelisel perel olid mõned huvitavad esemed, mida sooviti uude elamisse kaasa võtta, need tuli nüüd uue mööbliga ühtseks tervikuks sobitada. Sellest kujunes soe, kaasaegne ja vintage-hõnguline keskkond. Erilahendusega mööbel ja veebioksjonitelt soetatud sisustuselemendid muutsid selle sisekujundusprojekti kliendiga koostöös väga põnevaks protsessiks ning tulemus sai tõeliselt omanäoline ja köitev.

Tellimustööna valmistatud klaasuksed

Korter osteti ehituse planeerimisjärgus, seega tuli kiiresti leida viis, kuidas muuta kolmas magamistuba kontoriruumiks. Lahenduseks sai vaheseina asemel klaasist liugukse paigaldamine, mis tekitas avatud ja valgusküllase ruumi. Tagaseina kattev eritellimusel valmistatud riiul sidus kõik üheks tervikuks.

Vintage valgustus

Et söögitoa ja köögi täiesti uut ilmet ülejäänud ruumiga paremini kokku sobitada, vajasime mõningaid vintage sisustuselemente. Leidsime oksjonilt nõukogudeaegsed kaevanduse lambid, mille juhtmed ja riputuslahendused tuli kõik välja vahetada. Tulemuseks on õdus ja stiilne valgustus.


Sisekujundus ja eritellimusmööbli disain: 
Aurélie Desmas;

Wesse valmistas: köök, kabineti seinariiul, kõik garderoobid;

Materjalid:
värvitud mööbliplaat, spoonitud mööbliplaat, Kronospan tekstuuriga mööbliplaadid, metall (kabineti seinariiul);

Köögi töötasapind:
Dekton Aeris;

Tehnika:
Bosch

Valamu ja s
egisti:
Franke;

Furnituurid:
Vauth-Sagel ja Blum;

Pildistas:
 
Tõnu Tunnel

Auréliest:

... viieaastane Aurélie Desmas avastas oma kodus, Prantsusmaal Britannias, et oma toas mööbli ringitõstmine võib olla ääretult vahva ja lõbus. Aurélie oli oma uuest hobist nii haaratud, et sisekujundusega eksperimenteerimine muutus talle omamoodi harjumuseks, millega ta jätkas ka siis, kui oli oma vanematekodust Pariisi, hiljem Londonisse ja seejärel New Yorki kolinud.

Ühendriikides otsustas ta oma oskused professionaalsele tasemele viia, õppides New Yorgis mitmetes koolides nagu Fashion Institute of Technology, New York Interior Design School ja New York School of Feng Shui. Aurélie Desmas elab nüüd Pärnus ja ammutab mere lähedusest oma tööks lakkamatult inspiratsiooni.

Aurélie sisekujundaja käekirja iseloomustab püüd anda ruumile isikupära ja leida seejuures kooskõla kliendi vajaduste ja esteetilise tulemuse vahel. Tema roheline mõtteviis tagab sisekujunduse, mis on samas ajatu ja hingelähedane: see püsib ajakohane aastakümneid, tal on oskus luua värvide ja tekstuuride abil tasakaal vanade päritud esemete ja uute sisustuselementide vahel, ühendades seega mineviku ja tuleviku.Tema sisekujundusteenuste pakett hõlmab laia valikut: alates köögi ja erilahendusega mööbli kavandamisest ja projekteerimisest kuni tellimuse tegemise ja paigaldamiseni.

Auréliel on kraad nii digitaalse fotograafia kui ka sisekujunduse ja -arhitektuuri alal. Ta on neli aastat tegutsenud vabatahtliku lavakunstnikuna New Yorgi L’Atelier Théâtre’is ja osalenud mitmetes Fashion Institute of Technology projektides. Aurélie on lugenud mitmel suvel 12–14-aastastele noortele kursusi sisekujunduse põhitõdedest.

Lisaks on ta diplomeeritud Kundalini jooga instruktor ja Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu liige.