Tobiase 11, korter 22 (Tallinn).

Tobiase 11, korter nr. 22 on valmis saanud. Koostöö arendaja (Astlanda), sisearhitekt Tiina Kesküla ning Wesse vahel oli meeldiv ning väga viljakas - selle tõestuseks on jutukskolev näidiskorter kõigile huvilistele avatud selle nädala laupäeval (13.04.2019), alates kella 11st ennelõunal kuni kella 15ni õhtupoolikul. Olete kõik väga oodatud oma silmaga imetlema ning käega katsuma -  kohal on ka kõik asjaosalised, kes vastavad küsimustele ning aitavad nõu ja jõuga.

Kokku on kinnistul kolm eluhoonet (Tobiase 7, 9 ja 11), mis on ühendatud kahekorruselise maa-aluse parklaga. Parklasse sissesõit on planeeritud J. Vilmsi tänavalt. R.Tobiase tänava äärde on hooned planeeritud selgelt tajutavale ehitusjoonele, et luua korrastatud tänavasein. J. Vilmsi tänava poolne ehitusjoon on määratud J. Vilmsi tänava ääres asuvate ja säilitamist väärivate hoonete järgi. Monotoonsuse vältimiseks on hooned kavandatud liigendatult. Hoonete 5. ja 6. korrus on tugevasti liigendatud. Lisaks hoonete vahel olevale rekreatsioonialale võimaldab selline lahendus kasutada erinevatel kõrgustel katusepinda terrassidena.

Korterid jagunevad tubade poolest ühe- kuni viietoalisteks, enamikel on olemas rõdu või terrass. Paljudel esimese ja viienda korruse korteritel on terrassid.

Hoone arhitektuuri on projekteerinud Arhitektibüroo Luhse ja Tuhal.


Eritellimusmööbli disain ja sisekujundus:
Tiina Kesküla (Schoberg);

Wesse valmistas: köögimööbel, esiku garderoob, magamistoa garderoob, vannitoa kapp;

Materjalid:
värvitud mööbliplaat, naturaalne tammespoon, liivakivi (marmor);

Töötasapind ja taustsein:
Jura Grey 20 mm (marmor);

Tehnika:
Whirlpool;

Käepidemed ja kapinupud: kapinupud.ee;

Santehnika köögis:
Franke;

Furnituurid:
Vauth-Sagel ja Blum;

Pildistas:
 
Margus Vilisoo (MXM Fotostuudio)