Wesse
We Love Wood!

Wesse työskentelee jatkuvasti kehittääkseen ainutlaatuisia brändiään 

Teemme yhteistyötä lahjakkaiden virolaisten suunnittelijoiden ja sisustusarkkitehtien kanssa 

KODINKONEET

Tervetuloa nykyaikaisten kodinkoneiden maailmaan! Wessen avulla löydätte laadukkaat uunit, keittotasot, jääkaapit, täysautomaattiset astianpesukoneet, sekä pesukoneet. Olipa tarpeenne tai mieltymyksenne mikä tahansa autamme teitä valitsemaan Boschin tai Neffin parhaat kodinkoneet sekä keittiöön että muihin tiloihin.

yhteystiedot

Ottakaa rohkeasti yhteyttä!
Margus Valge, MSc
Toimitusjohtaja
margus@wesse.ee
(+372) 5668 8989
Toomas Uritam
Toimitusjohtaja
toomas@wesse.ee
(+372) 504 8606
Alena Faleeva
Suunnittelija 
alena@wesse.ee
(+372) 5567 4933
Liis Saare
Pää Suunnittelija
liis@wesse.ee
(+372) 5649 7247
Elde Siilbek
Suunnittelija
elde@wesse.ee
(+372) 5383 1191
Liisi Kriis
Suunnittelija
liisi@wesse.ee
(+372) 5918 5004

Kumppanit

Vuosien toiminnan aikana olemme saaneet vahvoja ja luotettavia kumppaneita, joiden kanssa yhteistyössä voimme tarjota parhaita, tarpeitanne vastaavia ratkaisuja. Varmistaaksemme sen, että valmistuneissa projekteissa olisi paras tekniikka, toimimme Neffin ja Boschin kodinkoneiden jälleenmyyjänä.